Klocki lego- idealne na każdym etapie życia dziecka

klocki lego

Jeżeli ktoś próbowałby się pokusić o wybranie zabawki, która mogłaby zostać zabawką idealną, poważnym kandydatem do tego tytułu byłyby Klocki lego z mieczami. Ilość oraz różnorodność oferowanych zestawów sprawia, że na każdym etapie życia mogą stanowić doskonalą rozrywkę dla całej rodziny. 

Klocki Lego dla malucha

Już na początku życia, kiedy dzieci sięgają po pierwsze zabawki do rączek, próbują stawiać na sobie pierwsze klocki, na przeciw wychodzi kolekcja Lego Duplo. Są to duże klocki, dzięki którym można składać proste postacie czy budowle. Nie ma ryzyka zadławienia, klocki nie mają niebezpiecznych elementów. Klocki mają przyjazne kolory, rysunki na nich umieszczone są idealne dla maluchów. Kolekcja jest podzielona według kategorii wiekowych, najprostsze konstrukcje są dostosowane dla nawet rocznych pociech. Dzieci mogą układać zwierzątka, pojazdy, stawiać pierwsze budowle. Są te idealne zestawy na rozpoczęcie przygody z klockami Lego.

Klocki Lego dla starszaka

Dla starszych dzieci stworzono całą gamę różnorodnych zestawów Lego. Kolekcje dotyczą popularnych bajek jak Harry Potter, Kraina Lodu czy Ninjago. Każde dziecko na pewno odnajdzie swojego ulubionego bohatera, albo pokocha klocki z kolekcji Lego Friends czy Lego Technic jeżeli jest małym amatorem konstruowania. Przy starszych dzieciach można mieć pewność, że wybór nawet małego zestawu będzie idealnym prezentem urodzinowym czy świątecznym. 

Klocki Lego dla dorosłych

Jako, że w każdym dorosłym pozostaje coś z dziecka, śmiało można powiedzieć, że klocki Lego sprawdzą się również w tej kategorii wiekowej. Na ryku dostępne są bardzo szczegółowe, wieloelementowe zestawy, które nawet dorosłego pochłoną na wiele godzin zabawy przy składaniu i dopasowywaniu elementów. Panowie z pewnością docenią możliwość złożenia swojego własnego modelu ulubionego klasycznego auta. Panie mogą odstresować się po ciężkim dniu układając zamki czy zabytki, czując się przy tym i jak dziecko, i jak doświadczony architekt. Zestawy są naprawdę duże, a po zakończeniu składania mogą stanowić genialną ozdobę pomieszczeń i przypominać dorosłym, że nadal mają w sobie cząstkę dziecka.